Security code
Obnovit

Comments  

#114 Vojtěch P.
Zezačátku jsem byl trochu skeptický, když jsem viděl umístění prodejny a její trochu "kancelářský" styl. Ale hned po pár minutách konverzace p. Fiala mé obavy zahnal. Už po jeho pár větách jsem viděl, že je to sympatický člověk, který se očividně v oboru velice vyzná. Ačkoliv je to obchodník, tak se nesnažil nic vnutit. Spokojeně jsem si od něj odnesl MacBook Pro 2016, se kterým jsem nadmíru spokojen. Až budu příště opět koukat po Apple produktech, určitě tuto prodejnu opět navštívím. Všem doporučuji.
#113 Martin Vlasak
:lol: Takovou rychlost a spolehlivost jsem nečekal!
#112 Tomáš Rokos
:lol: :lol: U této firmy odprodávám svůj pracovní Mac poté co si pořídím nový. Korektní přístup, rady jak pro příště se lépe starat, aby odkupní cena mohla být i vyšší. Skvělá odkupní cena i rychlost kontroly Maca a převzetí. Vřele doporučuji.
#111 Michal
:lol: Jsem naprosto spokojený. I po koupi my byli ochotní poradit s rozběhnutím, protože je to můj první macbook :-)

Mohu doporučit
#110 Dominik
Veliká spokojenost. Výkup proběhl velmi rychle. Odeslal jsem Mac mini a následující den mi již pan Fiala odesílal peníze. Taktéž spokojenost s výkupní cenou. Výborna komunikace, rychlé odpovědi na maily apod. Ještě jednou děkuji!
:lol:
#109 Petr Geryk
Zakoupil jsem si svůj první Apple produkt, Macbook pro retina 15 (2015). Hodnocení fungování stroje posoudím až časem, zatím jen z lehka kroužím kolem a seznamuji se, nicméně počáteční komunikace (Alex, Martin), následná koupě a stav dodaného laptopu hodnotím A1. :lol:
#108 Marian Jurkulák
Přivezl jsem iMac, který mi konkurence vykoupit nechtěla. Tihle kluci ano. Koupil jsem u nich paměť (samozřejmě funkční), cca za polovinu od konkurence. Instalace samozřejmostí a grátis :-) Navíc mi vyměnili starší Macbook za jiný, opět vše OK. Alexe jsem viděl v dílně a je vidět, že mu rukama prošlo hodně jablek :-) Za mě mohu doporučit a příště jedu zase sem. Sice 320 km, ale za tyhle služby nemám problém :lol: :lol: :lol:
#107 Martin
:lol: :lol: :lol:
Děkuji za vstříctnost a ochotu při koupi. Dobrý prodejci.
#106 Petr
:lol: :lol: :lol:
Top prodejci.
#105 Alien
:-x :-x :-x Na webu nabízí laptopy, které v reálu nemají. Jejich specifikace a data neodpovídají skutečnosti. Laptopy jsou poskládané z několika časově odlišných komponent. Dostal jsem: deska z 2011 - opravovaná VGA, ale s jiným chipem, nevhodným pro tuto desku, DVD z 2012-hodně hlučná, napájení (které je pro modely 2010 a 2011 velice kritické z modelu 2009 - nezvládlo nové AMD, disk sice SSD, ale rychlost menší než základ od Apple. Žádná nabídka slev, když se na obrazovce objeví bílý flek. (Kod:2225) Špatná komunikace a hodně chyb v technických specifikacích. Jako by ani nerozuměli technice. Jen tahají ze zákazníka peníze. Nabízejí i nějakou záruku, která není dle zákonů v ČR. NEDOPORUČUJI. A pokud se toto nezobrazí na webu, tak je vidět, že dělají klamavou reklamu a zaslouží si inspekci. Tož; v Brně je velká konkurence, hoši!

--- applelevne.cz 14.12.2017
Dobrý den. Vkládáme komentáře od všech zákazníků, kteří od nás nakoupili a komentář nám udělili. U námi prodaného MacBooku došlo k poškození grafiky. Byla vyměněna za novou. Na další požadavky jsme již, bohužel , opravdu nedokázaly reagovat (viz komentář). SSD pomalejší než HDD ? - rychlost je 10x vyšší ! Grafické čipy do modelu 2011 nejdou jiné než série AMD 67XX. Vložit jinou grafiku NELZE ! Novou nabíječku NELZE použít, konektor napájení je jiný (od modelu Late 2012) - MagSafe 2 ! Pokud přijedete pro MacBook, který nemáte rezervovaný, tak ano může se prodat než k nám dorazíte (obzvláště v období vánoc). Vaše tvrzení, že není možné takto rychle prodávat MacBooky Vám dokládat účetnictvím, bohužel taktéž nebudeme. Prodej nakonec stornován a vyplacena plná nákupní cena.

 

  • Sokolovska 352/215 Praha 9 Vysočany
  • ( +420 ) 722 344 443 - ( +420 )770 778 774
  • http://toplist.cz/count.asp?logo=mc&ID=1679392
0
Aktuálně nemáte žádné položky v košíku

Search